Kiili Kunstide Kooli beebikooli juhendab:

Triin Nikkari

NB! Sisseastumisavaldused palun saata õppealajuhatajale: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Beebikooli tunnid toimuvad 1x nädalas Kiili Lasteaia ruumides. Osalemisel tuleb tasuda kohatasu 25 eur/kuus. Kohatasu suurus ei olene kohal käidud tundide arvust. Seega on summa, olenemata puudutud tundidest, igakuiselt sama.

Nooremate beebide tund on esmaspäeviti kell 11:00-11:45
Vanemate beebide tund on esmaspäeviti kell 12:15-13:00

Beebikool kujutab endast meeleolukat võimlemis- ning laulutundi muusika saatel. Tunni kestus on 45 minutit ning kasutatakse erinevaid põnevaid vahendeid helide ja emotsioonide tekitamiseks. Beebikool on väga hea võimalus muusikaliselt areneda. Samuti on oluline roll ka omaealistega suhtlemisel, mis lastele palju rõõmu valmistab. Õpitakse üksteisega arvestama ning koostööd tegema. Tänu liikumisharjutustele areneb laste tasakaal ning koordinatsioon.
Kõige parem riietus beebikooli tunniks on selline, mis võimaldab nii beebil kui vanemal ennast vabalt liigutada. Samuti peaks võimaldama riietus vabalt istuda.

Pakume alati uutele beebidele võimalust tutvuda tunniga enne kui emmega lepingu sõlmime. See tähendab, et saate osaleda ühes tasuta tunnis, et mõista, kas see ring just teie ja teie lapse ootustele vastab.

Rõõmsa kohtumiseni!