Kunstiosakonna tunnid toimuvad Kiili Vallamaja ruumides, aadressil Nabala 2a, Kiili.

Sissepääs on maja vasakpoolselt küljelt oleva tõkkepuu juurest.

Kunstiosakond on jaotatud vanusegruppide kaupa:

• Eelõpe I - 1.-2. klassi õpilased (tund toimub 1x nädalas 2 akadeemilist tundi ehk poolteist tundi)
  • Eelõpe II - 3.-4. klassi õpilased (tund toimub 1x nädalas 3 akadeemilist tundi ehk 2h 15 minutit)
  • Põhiõpe, mis kestab kokku neli aastat - õpilased alates tavakooli 5. klassist (erialatund toimub 1x nädalas 5 akadeemilist tundi ehk 3h 45 minutit. Alates teisest aastast lisandub kunstiajalootund (45 minutit).
  • Lisa-aasta - jätkukursus põhiõppe lõpetanud õpilastele (tund toimub 1x nädalas 3 akadeemilist tundi ehk 2h 15 minutit)

Põhiõpe kestab neli aastat. Alates teisest aastast lisandub kunstialajugu. Põhiõpe 4. kursus lõppeb lõpunäitusega, lõputööde tegemise ja kaitsmisega, mille edukalt läbimisel omistatakse õpilastele Kiili Kunstide Kooli lõputunnistus. Põhiõppes toimub poolaastas korra tööde ülevaatus, kus õpilased panevad kokku mini-näituse ning teevad ka suulise ettekande.

Kunstiosakonna õppetasud:

Eelõpe I (tavakooli 1.-2. klassi õpilased) - 25 eurot

Eelõpe II (tavakooli 3.-4. klassi õpilased) - 25 eurot

Põhiosakond ja lisa-aasta - 40 eurot

(Rohkem infot "õppemaks ja pilliüür")

Kiili Kunstide Kooli kunstiosakonnas õpetavad:

Katrin Koskaru
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Leelo-Mai Aunbaum (lapsehoolduspuhkusel)

Salome Laev

Kaire Lehtsaar

Kunstiosakonna põhiõppe õppekavaga saab tutvuda siin: kunstiosakonna põhiõppe õppekava