Kiili Kunstide Koolis saavad õppida lapsed kuni täisealiseks saamiseni või keskkooli lõpetamiseni. Kiili Kunstide Kooli astumiseks on lapse seaduslikul esindajal vaja esitada avaldus. Avalduse vormid leiab siit. Avaldus tuleb saata Kiili Kunstide Kooli õppealajuhatajale Hanna Laurile aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Uue õppeaasta muusikaosakonna põhiõppe avaldusi võtame vastu 1.04.2019 - 31.05.2019.

Vastuvõtt muusikaosakonna põhiõppesse toimub vastuvõtukatsetega. Pärimusmuusikaringi, levimuusikaringi, ettevalmistusklassi lasteaias, beebikooli ning kunstiosakonda võetakse õpilasi vastu katseteta vabade kohtade olemasolul. Arvestatakse avalduste saabumise järjekorda.Arvestada tuleb, et beebikool on mõeldud kuni 3-aastastele lastele. Tunde külastatakse lapsevanemaga koos. Ettevalmistusklass lasteaias on lastele alates 4. eluaastast kuni kooli minekuni. Levimuusikaringi võetakse reeglina õpilasi alates üldhariduskooli V klassist. Muusikaosakonna põhiõppesse ja kunstiosakonna eelklassidesse võetakse õpilasi alates üldhariduskooli I klassist (uue õppeaasta alguse seisuga). Kunstiosakonna põhiõppes saavad õppida õpilased alates üldhariduskooli V klassist.

Kiili Kunstide Kool on huvikool kuhu astumine on vabatahtlik ning ootame siia kõiki kunsti- ja muusikahuvilisi õpilasi. Oluline on arvestada, et tegemist on kooliga ning nii põhiõppes kui ka ringitegevuses on tulemuslikuks õppeks oluline maksimaalne osalemine. Õppekava mitte täitmine ja suur puudumiste arv võib viia kooli nimekirjast välja arvamiseni.

- Kui õpilane on puudunud tunnist, ei ole õpetajal kohustust tundi järele teha.
- Kui õpetaja ei saa tundi läbi viia, leitakse ühiselt uus sobiv aeg järeltunni toimumiseks või organiseerib õpetaja endale selleks ajaks asendusõpetaja. Õpetaja haiguslehe ajal toimunud tundide järeltegemise kohustust  õpetajal ei ole. Kool organiseerib haiguslehel oleva õpetaja asendusõpetaja esimesel võimalusel.
- Kui õpetaja konkursantidega esindab kooli mõnel konkursil, siis ei ole tal kohustust ära jäänud tunde järele teha.

Soovime kõigile häid mõtteid ning kohtumiseni õige pea!

Kiili Kunstide Kool