Rütmimuusikaosakonnas on võimalik õppida järgmisi pille:

Basskitarr
Trumm
Rütmimuusika klaver
Elektrikitarr (põhiõppes elektrikitarri õppimiseks on vajalik eelnevalt läbida kitarri eriala noorem vanuseaste)
Rürmimuusika trompet (põhiõppes rütmimuusika trompeti õppimiseks on vajalik eelnevalt läbida trompeti eriala noorem vanuseaste)
Rütmimuusika tromboon (põhiõppes rütmimuusika trombooni õppimiseks on vajalik eelnevalt läbida trombooni eriala noorem vanuseaste)
Rütmimuusika saksofon (põhiõppes rütmimuusika saksofoni õppimiseks on vajalik eelnevalt läbida saksofoni eriala noorem vanuseaste)

Rütmimuusikaosakonna õpetajad:

Lota-Loviisa Rohtla (basskitarr)
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Karl Johann Lattikas (trumm)

Markus Lattikas (klaver)

Pearu Pindre (elektrikitarr)

Jaan Mesi (trompet ja tromboon)